جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پست بانک برای حمایت از تولید وام یک میلیارد تومانی می‌دهد

  مدیر عامل پست بانک گفت: پست بانک برای حمایت از تولید در سطح کشور به اشخاص حقیقی ۱۰ میلیارد ریال و اشخاص حقوقی ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با کارمزد ۱۰ درصد می‌دهد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، خسرو فرحی در نشستی خبری با بیان اینکه پست بانک دارای دو رویکرد اصلی است، اظهار کرد: یکی از آنها فعالیت به عنوان بانک تخصصی حوزه IT و دیگری بانک توسعه روستایی است لذا تلاش می‌کند با تامین مالی بخش‌های IT و CT آنها را مورد حمایت قرار دهد.

  وی افزود: یکی دیگر از رویکردهای این بانک حضور گسترده در تمامی نقاط کشور و ارائه خدمات متنوع بانکی به منظور فراهم نمودن دسترسی عمومی هموطنان به این خدمات است که بر این اساس در بیش از 12 هزار نقطه حضور دارد.

  مدیر عامل پست بانک تصریح کرد: خوشبختانه زیرساخت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بستر مناسبی را برای توسعه و گسترش خدمات پست بانک ایران در سطح کشور ایجاد کرده است و این بانک آمادگی لازم برای تامین مالی فعالان حقیقی و حقوقی بخش‌های مختلف را دارد.

  وی ابراز کرد: با توجه به تفاهم‌نامه منعقده با صندوق توسعه ملی، این بانک تسهیلات مورد نیاز کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط (SMEها) را برای حمایت از تولید در سطح کشور پرداخت می‌کند که سقف آن برای اشخاص حقیقی 10 میلیارد ریال، اشخاص حقوقی 100 میلیارد ریال و نرخ آن نیز 10 درصد است.

  او با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر 80 هزار فقره تسهیلات در سطح روستاها پرداخت شده است، گفت: باجه‌های پست بانک ایران تمامی خدمات پولی و بانکی را به صورت لحظه‌ای (online) ارائه می‌کنند.


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 16 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : بانک ,میلیارد ,اشخاص ,کشور ,حمایت ,خدمات ,برای حمایت ,میلیارد ریال ,تامین مالی ,بانک ایران ,بیان اینکه ,
  پست بانک برای حمایت از تولید وام یک میلیارد تومانی می‌دهد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر